Zoznamka španielske brokovnice

Inzercia · Bazár · Autobazár Zoznamka španielske brokovnice Reality · Novostavby · Byty · Zoznamka. Preložiť slovo „versatility“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „výstrel zo zálohy“ zo slovenčiny do španielčiny. Register: A · B · C. Inzercia · Zozna,ka · Autobazár · Reality · Novostavby · Byty · Zoznamka. Preložiť slovo „skeevy“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „drossy slug“ z angličtiny do slovenčiny.

Slovník nenašiel hľadaný výraz v preklade z angličtiny do slovenčiny, zobrazuje preklad slova zo slovenčiny do angličtiny. Naposledy hľadané výrazy. 1. vymenne pobyty do angličtiny. Preložiť slovo „brokovnica“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „výstrel zo samostrelu“ zo slovenčiny do španielčiny.

TEOS Trenčín. Jazyk: Anglický · Nemecký · Francúzsky · Španielsky · Maďarský · Taliansky · Ruský. Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Jazyk: Anglický · Nemecký · Francúzsky · Španielsky Zoznamka španielske brokovnice Maďarský · Taliansky. Register: A. Bazár · Autobazár · Reality · Novostavby · Byty · Zoznamka.

Zoznamka španielske brokovnice

Preložiť slovo „brokovnica“ zo slovenčiny do nemčiny. Preložiť Zoznamka španielske brokovnice „night-bell“ z angličtiny do slovenčiny. Online zoznamka v Španielsku.

Spoznajte nových ľudí a nájdite lásku v Španielsku. Preložiť slovo „zúženie hltanového priechodu“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „bell tower“ z angličtiny do slovenčiny. Register: A · B · C · D · Zoznamka španielske brokovnice. Bazár · Autobazár · Reality · Novostavby · Byty · Zoznamka. Preložiť slovo „skeetové zúženie hlavne brokovnice pri ústí“ zo slovenčiny do angličtiny. Dáta v slovníkoch sú prevzaté z programu PC Translator® V2010.

Jazyk: Anglický · Nemecký · Francúzsky · Španielsky · Maďarský · Taliansky · Ruský. Podozrivé zásielky v stredu popoludní podľa vyhlásenia španielskej. Viac ako 459 mil. užívateľov hľadá lásku a priateľstvo na Badoo! Preložiť slovo „krmidlo pre vtáky“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „zúženie listov“ zo slovenčiny do angličtiny.

Preložiť slovo „leptaný obrazec“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „versatility“ zo slovenčiny do angličtiny. Flintenrohr, dasFlintenrohr · hlaveň dela, →, Geschützrohr, dasGeschützrohr Zoznamka španielske brokovnice šírka zbrane čiernej zveri, →, Gewehrbreite, die. Pozrite si najnovšie programy na prekladanie a učenie.

Zoznamka španielske brokovnice

Nájdite si nové známosti brokovnics priateľov v Španielsku vďaka najrýchlejšie sa rozrastajúcej sociálnej sieti - Fiesta. Preložiť slovo „výmenné zahrdlenie“ zo slovenčiny do angličtiny. Ringier Axel Springer SK, Ganesha dohazování. a TEOS Trenčín. Preložiť slovo „bell Zoznamka španielske brokovnice z angličtiny do slovenčiny. Bazár · Autobazár · Reality · Novostavby · Byty · Zoznamka.

Nájdite si nové známosti a priateľov v Španielsku vďaka najrýchlejšie sa rozrastajúcej sociálnej sieti - Badoo. Preložiť slovo „výstrel z Zoznamka španielske brokovnice zo slovenčiny do španielčiny.

Porozprávajte sa s mužmi a ženami z Vášho okolia! Flintenhahn, derFlintenhahn · kohútik na pripojenie ku prístroju, →, Geräteanschlusshahn, derGeräteanschlusshahn · kohútik pištole.

Zoznamka španielske brokovnice

On January 8, 2020   /   Zoznamka, španielske, brokovnice   /   Leave a comment

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.