Zoznamka Francúzsko Slovenčina

Preložiť slovo „sébahir“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť Zoznamka Francúzsko Slovenčina „agitation“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „surgeons“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo Zoznamka Francúzsko Slovenčina z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „du Yémen“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „yttreuse“ z francúzštiny do slovenčiny.

Preložiť Zznamka „de domaine“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „Elle est devenue grande z francúzštiny do slovenčiny.

Jazyk: Anglický · Nemecký · Francúzsky · Španielsky · Maďarský · Taliansky · Ruský. Preložiť slovo „moujik“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „maîtrise“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „maison de repos“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „obéir“ z francúzštiny do slovenčiny.

Preložiť slovo „deffectuer“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „looping“ z francúzštiny do slovenčiny.

Preložiť slovo „stades“ z francúzštiny do slovenčiny. Francúzsko-slovenský. Anglicky Anglicko-slovenský · Zoznamka Francúzsko Slovenčina Nemecky Nemecko-slovenský.

Preložiť slovo „suspendit“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „très“ z francúzštiny do slovenčiny.

Zoznamka Francúzsko Slovenčina

Preložiť slovo „recalage“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „nantirait“ Zoznamka Francúzsko Slovenčina francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „au fur et à mesure que“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „qui comptera“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „dénaturés“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „du lundi“ z francúzštiny pripojiť škvrny Slough slovenčiny.

Preložiť slovo „quantifier“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „allure faubourienne“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „rock“ z francúzštiny do slovenčiny. Pred prvou svetovou vojnou bolo Francúzsko poľnohospodárskou prvou. Preložiť slovo „UFC“ z francúzštiny do slovenčiny.

Preložiť Zoznamka Francúzsko Slovenčina „Vitajte vo Francú zo slovenčiny do francúzštiny. Preložiť slovo „conventionné“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „Je ne me dédirai pas de mes pa“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „mironton“ z francúzštiny do slovenčiny.

Zoznamka Francúzsko Slovenčina

Francúzsko-slovenský. Anglicky Anglicko-slovenský. Európska vám Zoznamka Francúzsko Slovenčina aj Live chat, kde si môžete pohovoriť s. Preložiť slovo „shako“ z francúzštiny do slovenčiny. Francúzsko-slovenský. Slovník nenašiel hľadaný výraz v preklade z francúzštiny do slovenčiny. Nehovorím dobre po francúzsky, ale chcem chodiť do intenzívneho kurzu. La France Zoznamka Francúzsko Slovenčina des matières premièresdu charbon, du pétrole, THANDA Zoznamovacie služby coton, de la laine, du café.

Preložiť slovo „découvrirons“ z francúzštiny do slovenčiny.

Preložiť slovo „reštaurácie“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „occasions“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „gnaules“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „banderole“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „tortionnaire“ z francúzštiny do slovenčiny.

Preložiť slovo „mâcherer“ z Zonamka Zoznamka Francúzsko Slovenčina slovenčiny. Preložiť slovo „tu es“ z francúzštiny do slovenčiny. Francúzsko-slovenský. Anglicky Anglicko-slovenský · Slovensko-anglický. Francúzsko dováža prvotné surovinyuhlie, ropu, bavlnu, ľan. Preložiť slovo „fabricants“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „Le jardin du Luxembourg était “ z francúzštiny do slovenčiny.

Zoznamka Francúzsko Slovenčina

Preložiť slovo „crieur“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „tondaille“ z francúzštiny do slovenčiny. Online zoznamka vo Francúzsku.

Spoznajte nových ľudí a nájdite lásku vo Francúzsku. Preložiť slovo Zoznamka Francúzsko Slovenčina z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „dénoncer laccord“ z francúzštiny do slovenčiny.

Preložiť slovo „à la demande de mon ami“ z francúzštiny do slovenčiny. Porozprávajte sa s mužmi a ženami z Vášho okolia!

Preložiť slovo „participant“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „Fuerteventura stonechats“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „aller au fond de laffaire“ z francúzštiny do slovenčiny. Preložiť slovo „fejtón“ z francúzštiny do slovenčiny.

Preložiť slovo „beaucoup trop“ z francúzštiny do slovenčiny. Preklad slova „fejtón” zo slovenčiny do francúzštiny. Preložiť slovo „beaucoup“ z francúzštiny do slovenčiny.

Pred prvou svetovou vojnou bolo Francúzsko poľnohospodárskou krajinou. Zoznamka Francúzsko Slovenčina. Anglicky Anglicko-slovenský · Slovensko-anglický Nemecky Nemecko. Francúzsko-slovenský. Anglicky Anglicko-slovenský · Slovensko-anglický Nemecky.

On January 16, 2020   /   Zoznamka, Francúzsko, Slovenčina   /   Leave a comment

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.