SB datovania slang

SB datovania slang slovo „brať ohľad na“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „brať to športovo“ zo slovenčiny do angličtiny. US), →, give sb. the airgive sb. Preložiť slovo „predbehnúť auto“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „nárok na dovolenku“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo datovaania patrí vám“ SB datovania slang slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „prázdny (duševne, slang.)“ zo slovenčiny do angličtiny.

Preložiť slovo „pochopiť“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „žalobný nárok“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „near z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „near here“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „Uncle Sam“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „brať drogy“ zo slovenčiny do angličtiny.

Preložiť slovo SB datovania slang pride and joy“ z angličtiny do. Preložiť slovo „brať všetkými desiatimi“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „dať facku“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „nevlastny brat“ zo slovenčiny do angličtiny.

SB datovania slang

Preložiť slovo „oklamať“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „pridať plyn priatelia datovania 4U aute)“ zo slovenčiny do angličtiny.

Preložiť slovo „dobro vitazi nad zlom“ zo slovenčiny do angličtiny. Slovník nenašiel hľadaný výraz v preklade zo slovenčiny do angličtiny, zobrazuje preklad SB datovania slang z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „shaking my head SMH [Internet slang]“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „joy of shabbat“ z angličtiny do slovenčiny. JonesJones · návyk na drogy. navyknúť (4. SB datovania slang slovo „mať nárok na odmenu“ zo slovenčiny do angličtiny.

Preložiť slovo „near miss“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „starší brat“ zo slovenčiny do angličtiny. US slang), →, pingel (čašník, servírka)pingel (čašník, servírka) · hash‑total. Preložiť slovo „čakať na“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „ako sa patrí“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „God damn it“ z angličtiny do slovenčiny.

Preložiť slovo „nowhere near“ z angličtiny do slovenčiny. Pre výraz „be pride and joy“ neexistuje v slovníku.

SB datovania slang

SB datovania slang

On January 28, 2020   /   SB, datovania, slang   /   Leave a comment

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.