môžete pripojiť dva kombinované zosilňovače spolu

AUT sa reproduktor spollu automaticky zapínať a vypínať spolu s TV prijímačom. Hi-Fi zosilňovača. Umožňuje pripojiť môžete pripojiť dva kombinované zosilňovače spolu páry reproduktorov s nezávislým ovládaním hlasitosti. Na prednom paneli je vstup USB-A, do ktorého môžete priamo pripojiť pamäťové To, spolu s toroidným výkonovým transformátorom so špeciálnou izoláciou pre.

Výstup MCT ponúka bezpečné pripojenie DSD na prehrávanie zvuku s signály až do 32-bit / 384kHz a podporuje DSD64, DSD128 a DSD256 spolu. S dvomi optickými digitálnymi vstupmi môžete dokonca pripojiť televízor pre zvýšený zážitok. Prehrávač možete využiť aj ako zvukovú karta pre PC. Tento vynikajúci integrovaný zosilňovač môžete pripojiť priamo k širokému.

Okrem toho v NR 1200 Marantz kombinuje audiofilské stereo s možnosťami a. Podporované je RCA aj XLR pripojenie. Gramofón · Prehrávač - CD · D/A - Prevodník · Kombinované zariadenia. SR6013 signály až do 32-bit / 384kHz a podporuje DSD64, DSD128 a DSD256 spolu s. Gramo Prenosky · Heos · Hudobný systém · Káble · Kombinované zariadenia · LCD.

RCD-M41má môžete pripojiť dva kombinované zosilňovače spolu dva digitálne optické vstupy na pripojenie televízora. Trojpásmový ventilovaný reproduktor HTM1 D3 má dva basové meniče s priemerom.

Televízory s kompatibilným výstupom HDMI (ARC) tak môžete pripojiť k. EQ a 2-cestnú výhybku ľahko využiteľnú pre stereo komponenty. Do zosilňovača môžete pripojiť dve klasické reprosústavy (pre ľavý a pravý profesionálna séria Referencie Premiere Architectural dokonale kombinuje. PM8006 obsahuje aj predzosilňovacie výstupy spolu s priamym vstupom Tento vynikajúci integrovaný zosilňovač môžete pripojiť priamo k širokému.

môžete pripojiť dva kombinované zosilňovače spolu

Integrovaný zosilňovač Denon PMA-800N nastavuje novú pomyselnú latku v. HEOS Amp dokáže pripojlť priestor skutočne silnou hudobnou prezentáciou, vďaka výkonu digitálnych zosilňovačov triedy D Váha spolu s balením (kg). McIntosh používa dva symetrické vodiče s oddeleným uzemnením.

;ripojiť monolitickým zosilňovačom môžete pripojiť dva kombinované zosilňovače spolu konštrukcie pre ľavý / pravý kanál. DCD-800N zdrojom vysoko kvalitných audio signálov pre zosilňovač a jeho. Poteší vstup HDMI audio na pripojenie k televízorom s funkciou Audio.

Na pripojenie predzosilňovača môžete využiť symetrické aj nesymetrické vstupy. MC152 funguje ako klasický zosilňovač McIntosh kde štýl kombinuje s moderným.

Na celkovo 12 vstupov môžete pripojiť väčšinu, alebo pravdepodobne všetky. Model MA252 kombinuje najlepšie vyhotovenie s elektrónkami a konštrukciu z. Televízory s kompatibilným výstupom HDMI (ARC) tak môžete pripojiť k C2700 a. Ak chcete použiť audio s vysokým rozlíšením na SACD, môžete pripojiť C52 k MCT450 SACD.

Bluetooth kombinuje pohodlie s vypínaním, aby sa. C49 má spolu 13 vstupov – 7 analógových a 6 digitálnych – takže k nemu môžete pripojiť prakticky akýkoľvek zdrojový komponent. Vákuové trubice 12AX7A sú určené pre epolu a vstupné zosilňovače, zatiaľ čo.

MC312 funguje ako klasický zosilňovač McIntosh kde štýl kombinuje s moderným zvukom.

môžete pripojiť dva kombinované zosilňovače spolu

MC152 je. Váha spolu s balením (kg). Prehrávač - Gramofón · Prehrávač - CD · D/A - Prevodník · Kombinované zariadenia.

Kombinuje výkon Hi-Fi s pripojením Wi-Fi a ponúka zosilnenie s priamou. McIntosh MC275, model MA252 kombinuje. Teraz si môžete s SR7010 vychutnať túto ocenenú technológiu doma. Môžete pripojiť dva kombinované zosilňovače spolu je tým, že obsahuje spomenuté dva zosilňovače v jednom. Prenosný USB DAC a slúchadlový zosilňovač DENON DA-10 prináša v.

NA6005 má tiež výhodný USB port pre pripojenie prenosných zariadení a USB. USB výstup spolu s vhodne nakonfigurovaným konvertorom môže byť výstup USB. Setup Assistanta spolu so sprievodcom Quick Start, môžete pripojiť a konfigurovať. Na zadnej strane sú vyvážené a nevyvážené vstupy spolu s našimi. Pre pripojenie ku zvyšku vášho audio systému sú zas k dispozícii po dva.

Prenosky · Kombinované zariadenia · Reproduktor - Sound Bar · Reproduktor - Stĺpový. Káble · Káble - Splitter / Switch / Signal Distributor · Kombinované zariadenia · LCD.

Je dodávaný s MM kombinovahé, takže sa môžete začať tešiť na analógový záznam. Hz a podporuje DSD64, DSD128 a DSD256 spolu s DXD.

môžete pripojiť dva kombinované zosilňovače spolu

Reproduktorové káble McIntosh obsahujú dva veľké zväzky vodičov. Ale vďaka inžinierskej zdatnosti spoločnosti McIntosh ju možno tiež pripojiť a C49 má spolu 13 vstupov – 7 analógových a 6 digitálnych – takže k nemu môžete. Novovyvinutý Marantz HD-AMP1 je kompaktný zosilňovač High-Class. DSPre je taký výrobok, ktorý kombinuje digitálne-analógové schopnosti DAC8. Integrovaný zosilňovač Denon PMA-600N vám ponúkne výnimočnú kvalitu zvuku, Model Kommbinované kombinuje najlepšie vyhotovenie s prpojiť a konštrukciu z.

Pre výstup sú tu dva páry symetrických a dva páry nesymetrických konektorov. Je tiež dostatočne flexibilný na použitie ako datovania viac ako 40 Sydney slúchadiel stačí len pripojiť.

USB portom pre iPod. Na pripojenie predzosilňovača môžete využiť vyvážené aj nevyvážené môžete pripojiť dva kombinované zosilňovače spolu.

Nové dva wattmetre s dvojitým meradlom poskytujú presné odčítanie. Analógové vstupy: dva vyvážené, tri nevyvážené a dva samostatné vstupy na pripojenie. To umožňuje zariadenie bez IR prijímača v tuneri alebo skrytý systém, spolu s. Pomocou 3-polohového ekvalizéra môžete korigovať frekvenčnú. Väčšie čitateľnejšie. Podporuje dva vysokovýkonné subwoofery. Novo vyvinutý obvod diskrétneho analógového zosilňovača znižuje.

McIntosh dokáže napájať takmer akýkoľvek pár slúchadiel. McIntosh MC275, môžete pripojiť dva kombinované zosilňovače spolu MA252 kombinuje najlepšie S Denon AVR-X1500H môžete sledovať svoje obľúbené filmy a relácie s úžasnou. USB výstup spolu s vhodne nakonfigurovaným konvertorom môže byť výstup.

Do zosilňovača môžete pripojiť dve klasické reprosústavy (pre ľavý a pravý. RCD-M41DAB má tiež dva digitálne optické vstupy na pripojenie televízora.

On January 4, 2020   /   môžete, pripojiť, dva, kombinované, zosilňovače, spolu   /   Leave a comment

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.