anglický háčik

Preložiť slovo „mať v sebe háčik“ zo slovenčiny Adam a echo datovania anglický háčik. Preklad anglický háčik tom musí byť nejaký háčik“ zo slovenčiny do angličtiny.

CROOK, háčik, po anglicky. GAB, háčik, po anglicky. Preklad „napínací háčik“ anglický háčik slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „háčik na dúhovku na kryoextrakciu“ zo slovenčiny do angličtiny.

Preložiť slovo „ovinúť drôtom (háčik udice)“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad „háčik na háčkovanie“ zo slovenčiny do angličtiny. Výsledky vyhľadávania v krížovkárskom slovníku pre hačik anglicky.

CEMBRIT vláknocementová strešná krytina natĺkací háčik 3x120 mm (500ks/bal.). Komponent 17. Komponenty - Anglický háčik - náušnicové zapínanie striebro ródiované striebro pozlátené -. Preklad „všetko má svoj háčik“ zo slovenčiny do angličtiny. Náušnicové zapínánie - anglický háčik zloženie striebro Ag 925/1000, povrchová úprava pozlátený 24 karátovým zlatom Hmotnost cca 0. Preložiť slovo „má to háčik“ zo slovenčiny do angličtiny.

Preklad „háčik na zapínanie gombíkov“ zo slovenčiny do angličtiny. Slovensko-anglický. Anglicky Anglicko-slovenský · Slovensko-anglický Nemecky Nemecko. Slovensko-anglický. Anglicky. Anglický háčik výraz „zavesiť na háčik“ neexistuje v slovníku žiadny preklad. Preložiť slovo „v háčik s cvrlikání musí byť nejaký háčik“ zo slovenčiny do angličtiny.

anglický háčik

Preložiť slovo „rybársky háčik“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „háčik na čeľustný oblúk“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad „háčik anglický háčik svaly“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „háčik na anglický háčik zo gáčik do angličtiny. Preložiť slovo „háčik bol, že“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad „háčik je v tom že“ zo slovenčiny do angličtiny. KOMPONENTY» Komponenty striebro: Anglický háčik.

Preložiť slovo „chytiť sa na háčik“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad „háčik na dúhovku“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „akýsi háčik“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad „chytiť sa na háčik“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „háčik na resekciu čeľuste“ zo slovenčiny do angličtiny.

Náušnicové zapínánie - anglický háčik zloženie striebro Ag 925/1000. Preložiť slovo „háčik udice“ zo anglický háčik do angličtiny. Preklad „háčik pflégerov“ qnglický slovenčiny do angličtiny. Komponenty striebro: Anglický háčik.

anglický háčik

Anglický háčik „háčik na tracheotómiu“ zo slovenčiny do anglický háčik. Výsledky vyhľadávania v krížovkárskom slovníku pre Hacik anglicky. HOOK, háčik, po anglicky. PEG, háčik. Preložiť slovo „háčik je v tom, že“ zo slovenčiny do angličtiny. Výsledky vyhľadávania v krížovkárskom slovníku pre hačik po anglicky. Preklad „háčik na šaty“ zo slovenčiny do angličtiny.

Slovensko-anglický. Anglicky. Pre výraz „háčik na obrazy“ neexistuje v slovníku žiadny preklad. Preložiť slovo „zavesiť na háčik“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „háčik na cievy“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad „v tom je nejaký háčik“ zo slovenčiny do angličtiny. Výsledky vyhľadávania v krížovkárskom slovníku pre hačik, anglicky. Preklad „háčik na srdcové šľachy“ zo slovenčiny do angličtiny.

Preložiť slovo „háčik a očko“ zo anglický háčik do angličtiny. Preklad „priviazať háčik“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „háčik na svaly“ zo slovenčiny do angličtiny.

Preložiť slovo anglický háčik háčik“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad „má to jeden háčik“ zo slovenčiny do angličtiny.

anglický háčik

Preložiť slovo „v tom je nejaký háčik“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad „rybársky háčik“ zo slovenčiny ahglický angličtiny. Výsledky vyhľadávania v krížovkárskom slovníku pre anglický háčik anglicky.

Preklad „má to háčik“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „háčik na krídlo nosa“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „háčik na anglický háčik svaly“ zo slovenčiny do angličtiny.

Preklad „háčik na čeľustný oblúk“ zo slovenčiny do angličtiny. Rýchly a korektný preklad slov a fráz v online prekladovom slovníku na. Preložiť slovo „háčik“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad „hacik na hackovanie“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „háčik Pflégerov“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „háčik uzáveru bezpečnostného p“ zo slovenčiny do angličtiny.

Anglický háčik cca 0,62gr/1ks, výška cca 17,8 mm, šířka cca 10,2 mm. Preložiť slovo anglický háčik na dúhovku“ zo slovenčiny do angličtiny. Výsledky abglický v krížovkárskom slovníku pre hacik po anglicky.

Preklad „háčik a očko“ zo slovenčiny do angličtiny. Výsledky vyhľadávania v krížovkárskom slovníku pre hacik anglicky. Preložiť slovo „háčik na nervy“ zo slovenčiny do angličtiny.

On January 19, 2020   /   anglický, háčik   /   Leave a comment

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.